Rezervovat

Privátní wellness

Kouzelné prostředí rodinného privátního wellness odhalíte po vstupu do zahradního domečku v areálu naší okrasné zahrady rodinného domu s blízkou dostupností z Ostravy i Frýdku-Místku. Příjemná atmosféra je cítit ihned po vstupu. Nabízíme klidné a diskrétní prostředí mimo ruch velkoměsta.

Celé wellness jen pro Vás na 1.5hod za 890 Kč

(včetně ručníkového servisu a 1,6l ochucené vody)

kapacita pro max. 3 osoby

Vířivka

Zvláštností jedné z nejkvalitnějších vířivek na světě je unikátní dnové sání, které zaručuje nasátí a přefiltrování všech nečistot. Přesto napouštíme vodu před každou návštěvou čerstvou a bez chemie. Vířivka má kvalitní zónovou hydroterapii a vzduchovou terapii s produkcí tisíců malých bublinek.

Infrasauna

Infrasauna určená pro tři osoby je vyrobena z kvalitního dřeva hemlock a je vybavena kvalitními karbonovými topidly a led osvětlením v různých barvách.

Aromaterapie

Aromalampu plníme čistě přírodními esenciálními oleji Salus. Tyto oleje kombinují vůně květů, plodů, listů a kůry bylin a stromů a blahodárně ovlivňují lidskou duši, emoce a zdraví.

Darujte zážitek
v privátním wellness

Pobytem v našem kouzelném wellness můžete potěšit nejen sebe. Poukazy v hodnotě jednoho vstupu do wellness Vám rádi předáme osobně nebo zašleme emailem. Máte-li zájem o poukaz, přijďte, napište nebo zavolejte.

S návštěvou tohoto wellness jsme byli velice spokojeni, velice příjemné a diskrétní prostředí a milí majitelé. Určitě doporučuji.

Jana Kaňoková