Rezervovat

Zdraví a hygiena

Wellness tělu prospívá

Hydroterapie působí blahodárně na zlepšení psychické pohody, proti stresu, bolesti svalů, artritidě, nespavosti a zlepšuje krevní oběh a činnost srdce. Pobyt v perličko-vířivé vaně o teplotě 37-38 °C má pozitivní účinky na prokrvení končetin, aktivuje kožní receptory a napomáhá k uvolnění svalové a kloubní ztuhlosti.

Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Z esenciálních olejů aromalampy se působením tepla postupně uvolňují molekuly vonné látky a šíří se vzduchem. Vůně silně stimuluje mozkové centrum, které ovlivňuje emoce a spouští příznivé a dlouhodobé hojivé procesy. Speciální druhy esenciálních olejů rovněž podporují intelektuální a analytické schopnosti mozku.

Kvalita vody

V naší vířivce lze jednoduchým systémem vodu napouštět z vodovodu a vypouštět. Proto má každý návštěvník vždy napuštěnu vodu novou, čistou.

Zdravotní omezení

Infrasauna NENÍ vhodná:

Děti a lidé vyššího věku by měli použití infrasauny konzultovat s lékařem.

Vířivka NENÍ vhodná:

Děti a lidé vyššího věku by měli použití vířivky konzultovat s lékařem.

S návštěvou tohoto wellness jsme byli velice spokojeni, velice příjemné a diskrétní prostředí a milí majitelé. Určitě doporučuji.

Jana Kaňoková